Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání formuláře je snadné, žádost zvládne vyplnit každý. Tento systém je unikátní - šanci má úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - i proto jsou tyto půjčky nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Pujcky ihned a bez registru

Půjčka nebankovní

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Jak? Půjčkový systém zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a posléze si zvolit z velké nabídky stovek poskytovatelů bezhotovostních zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Jednoduše a zkrátka - půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má opravdu doslova každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Půjčka ihned 4000 Kč je moderní a blesková online zápůjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o zápůjčku, jež je vhodná především pro pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily půjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Potom chvíli vydržte, než Vám systém vygeneruje nabídku půjček vhodných pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky uvedenými ve formuláři a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání půjčky k Vám

Klienti se často táží, jak rychle a za jakou dobu obdrží finance. Moc dobře si uvědomujeme, že lidé, jež žádají o půjčku, chtějí peníze co nejdříve. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou Vám zaslány na bankovní účet okamžitě po schválení půjčky. Podle typu banky tedy můžete mít půjčku už několik minut po schválení na bankovním účtu. Zápůjčka od naší společnosti je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět snadno dle údajů, jež obdržíte. Uhradit můžete půjčku zase bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom nastavena na třicet dnů. Proto jsou online půjčky od Volsoru nazývány jako půjčky do další výplaty. Půjčka nebankovní je blesková a zřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru?

Registr při schválení nekontrolujeme. To je také důvod, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní firmu se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Bonusy bezhotovostní zápůjčky bez bez nahlížení

  • Malá půjčka na účet je vyřízena online, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, jenž bude klientu doopravdy schválená. Naše bezhotovostní půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je blesková rychlost zřízení veškeré SMS zápůjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují opravdu rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně všem

Půjčíme opravdu každému

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, dáme půjčku totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Pujcky ihned

Malá půjčka do 24 hodin

Online půjčku od Volsoru objednáte z pohodlí svého bytu bezproblémově během 5 minut. Sami nemusíte nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s desítkami společností a tak vždy vybíráme nejvhodnější zápůjčku právě pro Vás.