Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání formuláře je jednoduché, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Náš systém je unikátní - šanci má opravdu každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou tyto půjčky nazývány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčka bez příjmu online a bez nahlížení

Nebankovní konsolidace půjček bez zástavy

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Jak? Půjčkový systém jednoduše shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a následně si vybrat z velké nabídky stovek poskytovatelů online zápůjček. Nikam nemusíte sami chodit, nic nemusíte vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic platit předem. Jednoduše - půjčkový systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci má vážně doslova každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je pokroková a blesková online půjčka. Jde o takzvanou mikro půjčku. Proč mikro? Jde totiž o půjčku, jenž se hodí hlavně na uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro lidi, kteří rádi využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily půjčky

Jak si zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to chvilku. Potom chvíli vyčkejte, než Vám půjčkový systém zvolí nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky uvedenými ve formuláři a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jakou dobu získají půjčku. Víme moc dobře, že lidé, jež žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejdříve. To je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou Vám poslány na bankovní účet okamžitě po schválení. Podle banky tak můžete mít půjčku už několik málo minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Zápůjčka od naší společnosti je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět snadno dle pokynů, které dostanete. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak zvolena na třicet dnů. Také proto jsou zápůjčky od naší společnosti nazývány jako půjčky do další výplaty. Nebankovní konsolidace půjček bez zástavy je rychlá a vyřídíte ji během pár minut.

Prohlíží se registr?

Do registru dlužníků nenahlížíme. To je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Klady rychlé zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Nová SMS půjčka je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní online půjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani korunu
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům půjčku přímo šitou na míru, která bude klientu skutečně schválena. Online půjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil opravdu každý. Velká výhoda je blesková rychlost zřízení každé SMS půjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji chtějí opravdu velmi rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy každému

Půjčujeme opravdu všem

U naší společnosti má šanci opravdu kdokoliv, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Pujcky ihned

Malá půjčka 2000 Kč ihned

Online zápůjčku od Volsoru vyžídíte z pohodlí svého domu bezproblémově za 5 minut. Sami osobně nemusíte nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s desítkami společností a proto vždycky zvolíme nejlepší zápůjčku právě Vám.