Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je velmi jednoduché, žádost opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Náš systém je unikátní a pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - i proto jsou naše půjčky přezdívány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení do registru

Konsolidace nebankovních půjček bez ručení

Pomáháme tisícovkám lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Systém půjček zkrátka sdružuje velkou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a pak si zvolit z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů nebankovních půjček. Nikam nemusíte sami chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka a jednoduše - náš půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci má opravdu úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejlepší varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčky 2000 bez registru je moderní a rychlá nebankovní zápůjčka. Jde o takzvanou mikro zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o půjčku, jež se hodí hlavně na pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily SMS půjčky

Jak si podat žádost o půjčku?

Snadno, vyplňte žádost, zabere Vám to jen pár vteřin. Následně chvíli vydržte, než Vám systém vybere nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení půjčky.

Zaslání peněz

Klienti se často ptají, jak rychle a za jakou dobu získají půjčku. Uvědomujeme si moc dobře, že lidé, jenž žádají o zápůjčku, potřebují peníze co nejdříve. Proto nic nezdržujeme a finance jsou zaslány na bankovní účet hned po schválení. Podle typu banky tak můžete mít půjčku už několik minut po schválení na účtě. Zápůjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět snadno podle pokynů, jež dostanete. Splácet můžete půjčku opět převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak zvolena na 30 dní. Právě proto jsou půjčky od Volsoru nazývány jako půjčky do výplaty. Konsolidace nebankovních půjček bez ručení je rychlá a vyřídíte ji během několika minut.

Prohlíží se registr?

Do registru dlužníků nenahlížíme. To je jeden z důvodů, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., jenž je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o transparentní podnik se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody bleskové půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Malá půjčka na účet je vyřízena přes web, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani korunu
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor poskytnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude klientovi doopravdy schválená. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností maximálně transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Další výhoda je rychlá rychlost zřízení každé bezhotovostní půjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o půjčku, ji potřebují opravdu velmi rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy každému

Půjčíme opravdu každému

U nás má šanci doopravdy úplně každý, půjčujeme totiž starším lidem, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

SMS půjčka do 15 minut

Půjčka ihned 4000 Kč

Zápůjčku od společnosti Volsor objednáte ze svého bytu bleskově během 5 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru máte jistotu, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme se stovkami společností a proto vždycky vybíráme nejvhodnější rychlou půjčku právě Vám.